آموزشگاه ماهدیس

آموزش طراحی با حنا روی بدن با مدرک فنی و حرفه ای

پرتقاضا بودن طراحی با حنا بر روی پوست در سالن های آرایشی باعث شده است که افراد زیادی خواهان یادگیری انجام این هنر و کسب درآمد از آن باشند. به همین دلیل دوره آموزش طراحی با حنا بر روی بدن در کرج ،در آموزشگاه آرایشگری ماهدیس برگزار شده و از هنرجویان علاقه مند به این هنر ثبت نام به عمل می آورد.
با توجه به اینکه استفاده از طرح و نقشه های حنا روی پوست یک روش بدون درد و موقتی است که با گذشت زمان محو می شود . به همین دلیل افراد زیادی برای ایجاد طرح و نقش های مختلف توسط حنا بر روی پوست خود به سالن های آرایشی مراجعه می کنند.
طراحی با حنا بر روی بدن یک جایگزین موقت برای خالکوبی است که مناسب افرادی است که به خالکوبی علاقه داشته اما تحمل درد این کار را ندارند یا دوست ندارند که این طرح ها و نقشه ها به صورت دائمی روی پوستشان باقی بماند . این هنر که در سال های اخیر بین ایرانیان خصوصاً نسل جوان محبوبیت زیادی پیدا کرده است شامل ایجاد نقش و نگار های مختلف روی بدن توسط حنا است.
حنا ، گیاهی است که در مناطق گرمسیری رشد نموده و در برگ های خود رنگی دارد که به نوبه خود با پروتئین ترکیب شده و مخلوطی را تشکیل می‌دهد که می‌تواند رنگ را روی پوست ثابت کند و به عنوان یک روش برای زیباسازی پوست بدن در نظر گرفته می شود . از حنا علاوه بر طراحی بر روی پوست برای رنگ کردن موها نیز استفاده می شود.
امروزه علاوه بر کشورهای آسیای شرقی از این روش در جامعه مدرن اروپایی نیز استفاده می شود.
در برخی از پکشورها نیز این کار برای جذب ثروت و خوش شانسی انجام شده به عنوان یک روش که باعث مزایای زیادی برای سلامتی است در نظر گرفته می شود .
در طب سنتی نیز حنا به عنوان یک ماده بسیار ارزشمند شناخته می شود از جمله مزایای سلامتی حنا می توان به استحکام موها ، جلوگیری از ریزش و شکنندگی آنها ، عدم ایجاد حساسیت در پوست ، برخورداری از خاصیت ضد باکتری ، کمک به بهبود زخم های کوچک و غیره اشاره نمود.

آموزشگاه ماهدیس : مرکز آموزش طراحی با حنا روی بدن در کرج

✵ آموزش طراحی با حنا روی بدن از مبتدی تا پیشرفته
✵ برگزاری کننده دوره آرایشگری زنانه از مبتدی تا پیشرفته
✵ ارائه گواهینامه فنی و حرفه ای با کد بین المللی و استاندارد جهانی
✵ بیش از 30 سال سابقه در آموزش دوره های تخصصی آرایشگری

برای اطلاع از قیمت دوره آموزش طراحی با حنا روی بدن و شرایط دوره  ، تماس بگیرید.

در دوره آموزش طراحی با حنا بر روی بدن چه مواردی به هنرجویان آموزش داده می شود؟

هنرجویان مشتاق به یادگیری طراحی با حنا بر روی بدن با شرکت در این دوره آموزشی در آموزشگاه ماهدیس در کرج زیر نظر مربیان مجرب و حرفه ای این مرکز به طور کامل با انواع ابزار ها و قلم های مخصوص طراحی برای این کار آشنا شده و یاد می گیرند که چگونه با استفاده از حنا ، نقش های مختلفی بر روی پوست بدن ایجاد کنند. در این دوره آموزشی مربیان مجرب آموزشگاه ماهدیس به هنرجویان یاد می‌دهند که چگونه انواع حنا را ساخته و طرح های مختلف از ساده تا پیچیده را بر روی پوست پیاده سازی کنند.
هنرجویان ، زیر نظر مربیان این مرکز هم چنین یاد می گیرند که چگونه طرح و رنگ مناسبی از حنا را با توجه به نوع و رنگ پوست انتخاب نموده و یا طبق نظر و سلیقه مشتری طرح مورد نظر را بر روی پوست آنها پیاده سازی کنند.
سرفصل های دوره آموزش طراحی با حنا بر روی بدن در آموزشگاه آرایشگری ماهدیس مطابق با سرفصل های فنی و حرفه‌ای بوده و شامل موارد زیر می باشند:
– آشنایی هنرجویان با انواع مختلف پوست
– آشنایی هنرجویان با میزان رنگ پذیری قسمت های مختلف بدن
– آشنایی هنرجویان با بهترین نوع حناها برای طراحی روی پوست
– نحوه ساخت حنا
– آموزش نحوه طراحی کردن طرح مورد نظر بر روی پوست
– نحوه پیاده سازی انواع طرح های خلیجی، عربی، هندی ،مراکشی با حنا بر روی بدن
– آموزش سایه زدن توسط حنا روی بدن
– آشنایی با قیف طراحی و نحوه ساخت و کار با آن
– نحوه طراحی با حنا به صورت قرینه روی بدن
– نحوه پیاده سازی طرح های سه بعدی با حنا بر روی بدن
در پایان این دوره آموزشی علاوه بر اعطاء مدرک آموزشگاه در صورت درخواست هنرجویان معرفی نامه فنی و حرفه‌ای نیز صادر می‌ شود و هنرجو می تواند با شرکت در آزمون های فنی و حرفه ای و کسب مدرک از این سازمان بصورت مستقل جذب بازار کار شده و کسب درآمد کند.

طراحی با حنا روی بدن
طراحی با حنا روی بدن

برای گذراندن دوره آموزش طراحی با حنا بر روی بدن به چه ابزار و وسایلی نیاز است؟

هنگام ثبت نام هنرجویان در دوره آموزشی طراحی با حنا روی بدن در آموزشگاه آرایشگری ماهدیس در کرج ، لیست ابزار و وسایلی که برای گذراندن دوره مورد نیاز است ، از طرف آموزشگاه ماهدیس به هنرجویان ارائه می شود .
این ابزار و وسایل شامل موارد زیر هستند:
شابلون پلاستیکی برای کشیدن طرح های روی پوست، ژورنالی که شامل تصاویر با طرح ها و نقش های متفاوت مخصوص این کار است، اپلیکاتور، کاسه و قلمو، شابلون کاغذی، حنا، قیف ،دستمال مرطوب، پنبه و غیره .

آموزش آرایشگری با اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای

آموزشگاه آرایش و پیرایش ماهدیس ، برگزار کننده دوره های مختلف آرایشگری از مبتدی تا فوق حرفه ای ، با 30 سال سابقه

✵ اعطای مدرک معتبر فنی و حرفه ای برای استخدام یا تاسیس سالن زیبایی
✵ اعطای مدرک قابل ترجمه و معتبر بین المللی برای مهاجرت

برای مشاوره و اطلاع از شرایط دوره ها با ما تماس بگیرید (کلیک کنید)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.