آموزشگاه ماهدیس

آموزش کاشت ناخن در کرج با مدرک فنی و حرفه ای

دوره آموزش کاشت ناخن در کرج ، از دوره های جذابی است که در آموزشگاه ماهدیس برگزار می شود.

کاشت ناخن یکی از روش های زیبایی بخشی به ناخن ها است که مورد علاقه بسیاری از خانم هایی است که از مشکلات رشد نکردن و شکستگی زیاد ناخن ها به دلیل قرار گرفتن زیاد در آب جهت انجام کارهای خانه رنج می برند. استفاده از این روش علاوه بر حفظ ویژگی سایز و شکل دلخواه ناخن باعث زیبایی بخشی زیادی به آنها نیز می شود . انجام کاشت ناخن مراحل متعددی دارد که با داشتن دانش کافی در این زمینه می‌ توان آن را انجام داد . به همین دلیل آموزشگاه ماهدیس دوره آموزش کاشت ناخن در کرج را با هدف تربیت هنرجویانی که تسلط و مهارت کافی در انجام کاشت ناخن با ابزار و وسایل های لازم را دارند ارائه می دهد.
این دوره آموزشی زیر نظر مربیانی برگزار می‌شود که تجربه و مهارت کافی در کاشت ناخن به سبک ها و مدل های مختلف را دارا بوده و صفر تا صد کاشت ناخن را به همراه نکات، ریزه کاری و فوت و فن های این روش به هنرجویان آموزش می دهند.
کاشت ناخن یک برنامه کاربردی است که برای اهداف درمانی و همچنین زیبایی و مراقبت از ناخن های شکننده انجام شده و باعث آراسته به نظر رسیدن ناخن ها می ‌شود.
از جمله مزایای کاشت ناخن می توان به فرم دادن به ناخن هایی که دارای صدف بد فرم هستند و ایجاد یک لایه محافظ بر روی ناخن که آن را در برابر شکستگی مقاوم می کند ، اشاره نمود.

آموزشگاه ماهدیس : مرکز آموزش کاشت ناخن در کرج

✵ آموزش کاشت ناخن در کرج از مبتدی تا پیشرفته
✵ برگزاری کننده دوره آرایشگری زنانه از مبتدی تا پیشرفته
✵ ارائه گواهینامه فنی و حرفه ای با کد بین المللی و استاندارد جهانی
✵ بیش از 30 سال سابقه در آموزش دوره های تخصصی آرایشگری

برای اطلاع از قیمت دوره آموزش کاشت ناخن در کرج و شرایط دوره ها ، تماس بگیرید.

در دوره آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه ماهدیس هنرجویان تحت چه آموزش هایی قرار می گیرند؟

مربیان کارکشته و حرفه ای آموزشگاه ماهدیس هنرجویانی که در دوره آموزش کاشت ناخن ثبت نام کرده‌اند را تحت آموزش های جامعی از مواردی که در کاشت ناخن باید انجام داد قرار داده و روش های مختلفی که برای افزایش مقاومت و استحکام ناخن ها به کار برده می شود را به آنها آموزش می دهند. بدین منظور هنرجویان ابتدا با روش های مختلفی که برای کاشت ناخن استفاده می‌شوند آشنا شده سپس مربیان ابزار و وسایلی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرند را به طور کامل به هنرجویان معرفی نموده و روند کار با آنها را به هنرجویان آموزش می دهند. هنرجویان در ادامه با انواع روش های کاشت ناخن که شامل آموزش کاشت پایه، کاشت ناخن با تیپ ، کاشت ناخن پودری ، کاشت ناخن با فرمر و کاشت ناخن هلویی آشنا نموده و نحوه ژلیش کردن و لمینت ناخن را به آنها می آموزند.
سپس هنرجویان یاد می گیرند که چگونه کاشت ناخن را به صورت مرحله به مرحله انجام داده و در پایان دوره تسلط و مهارت کافی بر عملیات کاشت ناخن مطابق با سلیقه مشتری را پیدا می کنند.
سرفصل های دوره آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه ماهریس کرج مطابق با سرفصل های فنی و حرفه‌ای بوده و شامل موارد زیر می ‌باشند:
– آشنایی هنرجویان با ساختمان ناخن ها
– نحوه انجام پدیکور کردن به سبک خشک و تر
– نحوه ایجاد قاب و انجام اسمارت مانیکور
– آموزش ژلیش کردن ناخن ها
– آموزش انجام اکسپرس مانیکور
– آموزش آماده سازی ناخن ها و نحوه تیپ گذاری به صورت اصولی و صحیح
– انجام انواع کاشت های طبیعی، هلویی، کاور و میکس
– آموزش نحوه سوهان کشیدن ناخن ها به صورت اصولی و سریع
– آموزش لاک زدن از زیر کوتیکول
– آموزش دیزاین ناخن با استفاده از گل خشک، مرمریت، سیلک، تور، گرانیتی، پولک
– آموزش ترمیم ناخن های شکسته
– آموزش کاشت ناخن توسط قالب و بدون نیاز به سوهان کشی

آموزش کاشت ناخن در کرج
آموزش کاشت ناخن در کرج

آموزش کاشت ناخن شامل چند دوره است؟

آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه ماهدیس شامل دو دوره مبتدی و پیشرفته بوده که در دوره مبتدی هنرجویان مواردی همچون نحوه حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از قارچ، آشنایی با انواع روش های کاشت، نحوه سوهان کشیدن ناخن ها به صورت اصولی و صحیح، نحوه حرکت دست و میزان اعمال فشار مناسب به هنگام سوهان کشیدن ناخن ها و گوشه ناخن ها را آموزش دیده و نحوه مانیکور کردن به صورت خشک و تر ، پدیکور، کاشت میکس ،هلویی و پایه را فرا می گیرند و می آموزند که چگونه با انواع قالب ها کار نموده و کاشت تزیینی، مرمریت و استفاده از گل ، سیلک طلاکوب و ماربل را یاد می‌گیرند.
اما در دوره پیشرفته آموزش کاشت ناخن هنرجویان علاوه بر مواردی که در دوره مبتدی آموزش می بینند با مواردی همچون نحوه انجام مانیکور روسی توسط دستگاه ، آشنایی با ساختار ناخن ، نحوه کاشت بیبی بومر، مواد گذاری بر روی ناخن به صورت تک مرحله ای توسط پودر، نحوه استفاده از پودرهای رنگی، استفاده از قلم و شابلون و پودر برای صدف سازی کردن و گریم ناخن، نحوه انجام انواع فرنچ های ژورنالی، آموزش ترمیم ناخن، نحوه استفاده از ژل و لمینت برای مقاوم سازی ناخن ها و… را فرا می گیرند.

دوره آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه ماهدیس چگونه برگزار می شود؟

این دوره آموزشی در آموزشگاه ماهدیس شامل سه گروه خصوصی، نیمه خصوصی و عمومی بوده و هنرجویان می توانند مطابق میل خود در کلاس های خصوصی با یک تا سه هنرجو، نیمه خصوصی با سه تا ۸ هنرجو و عمومی با ۸ تا ۱۵ هنرجو شرکت کنند . همچنین آموزشگاه برای هنرجویانی که شاغل بوده و یا با محدودیت تایم مواجه هستند این امکان را ایجاد کرده است تا بتوانند در روزهای آخر هفته و حتی تعطیلات و یا بعد از ظهرها بعد از تایم اداری در رشته مورد علاقه خود شرکت نموده و دوره ببینند. علاوه براین هنرجویان می توانند با نازل ترین قیمت ها در دوره آموزشی مورد علاقه خود ثبت نام نموده و شهریه کلاس ها را نیز به صورت اقساط پرداخت کنند.

ابزار و وسایل مورد نیاز برای دوره آموزش کاشت ناخن در آموزشگاه ماهدیس شامل چیست؟

ابزار و وسایلی که برای گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن مورد نیاز است شامل انواع سوهان دستی، برقی و چوبی ، ژل و کرم مخصوص مانیکور، کاتر ، نیپر ، پرایمر ناخن، پودر کاشت، شابلون ، محلول ضدعفونی کننده، انواع لاک برای طراحی، لاک فرنچ ناخن، ناخن گیر، ضد قارچ، لیکویید کاشت، پولیش بافر و… می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.